?> ONLINE Priprema iz matematike za upis na fakultet 2018 | Fondacija CMT

ONLINE Priprema iz matematike za upis na fakultet 2018

Fondacija „Centar za mlade talente“ i ove godine organizuje ONLINE pripremu iz matematike za upis na fakultet za učenike III i IV razreda srednjih škola. Priprema je besplatna. Posebnih uslova za prijavu (registraciju) nema.

Prijava na mail info@cmt.edu.rs. Pre prijavljivanja obavezno pročitati važno obaveštenje čiji link se nalazi na početnoj stranici sajta www.cmt.edu.rs.

Prijava treba da sadrži ime, prezime, ime roditelja, datum rođenja, mesto rođenja, sedište i naziv škole, smer i razred. Radi kontakta navesti broj telefona i mail adresu.

Tehnički uslovi: posedovanje PC računara sa operativnim sistemom Windows 8 ili novijim, sa zvučnicima i internet vezom.

Planirani početak priprema je u drugoj polovini oktobra 2017.godine o čemu ćete biti obavešteni putem mail-a.